חדשות מוסיקה

חוליו חוזר באוקטובר

כמה שנים עברו מאז הופעתו הראשונה של חוליו איגלסיאס בישראל? היא  התקיימה ב- 1998, אז בהיכל נוקיה ביד-אליהו תל-אביב. באוקטובר  (6.10) הוא יחזור לאותו אולם, הפעם תחת השם "היכל מנורה מבטחים", להופעה נוספת.
איגלסיאס בן 74, מחזיק בנתונים מרשימים: לאורך הקריירה הזוהרת שלו, מכר למעלה מ-250 מיליון אלבומים והשיג יותר מ-2,600 תקליטי פלטינה וזהב. מבדיקה שערכו מעריציו, מתברר כי בכל 30 שניות משדרים שיר משלו באחת מתחנות הרדיו אי-שם בעולם. הוא מופיע עם להקתו באין ספור קונצרטים בכל רחבי העולם.
חוליו הגיע אל עולם המוסיקה במקרה. הוא שיחק כשוער קבוצת הנוער של ריאל מדריד, וקיווה להיות כדורגלן מקצועי. בגיל 20, בליל ה-22 לספטמבר 1962, עבר תאונת דרכים חמורה, ובעקבותיה נשאר חצי-משותק למשך יותר משנה וחצי. הסבירות שאי-פעם ילך עוד, הייתה נמוכה ביותר. האח אשר טיפל בו העניק לו גיטרה. חוליו בילה שעות ארוכות בשמיעת רדיו ובכתיבת שירה. הוא הלחין חרוזים עצובים, רומנטיים על רקע מצבו. אז לא העלה בדעתו שיהיה אי פעם זמר. הוא החל לשיר כדי לעבור את רגעי העצב על הפיכתו מספורטאי מצליח לנכה במיטתו. לאט למד לנגן בגיטרה – במידה מספקת להפוך את השורות שכתב לשירים. השאר – היסטוריה.

מחירי הכרטיסים ינועו בין 275  ל-1250 שקל בהתאם למקום הישיבה.

וידיאו: חוליו איגלסיאס בהיכל מנורה מבטחים

על הופעתו של איגלסיאס בספטמבר 2013 בקיסריה.  

שתף דף זהBookmark and Share

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *


− 2 = 2